Zostaň s nami v kontakte: facebook
Riešime za vás

Nepojazdný vrak

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 21 dní a 2 hodiny
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mestská polícia Nové Zámky
Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Ľanová ulica
Dátum nahlásenia: 13.9.2016
Dátum poslednej aktivity: 4.10.2016

Počas augusta (19.8.) došlo v záhradkárskej osade Poľnohospodár, na Ľanovej ulici, k dopravnej nehode. Vozidlo Fiat zišlo z príjazdovej cesty na hrádzi a skončilo v priľahlých kríkoch. Nepojazdný vrak stojí od tejto doby na hrádzi. Zavadzia pri premávke (vozidlá sa mu musia vyhýbať) a nedodáva ani vzhľadu okolia. Čo s ním bude ďalej? Ďakujem.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasenovezamky.sk
Nepojazdný vrak

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Len si pospi miláčik

Len si pospi miláčik, Predstavenie sa z technických príčin presúva na 27. februára 2017 !

Divadlo

PERTU N12,

PERTU N12,

Výstavy