Zostaň s nami v kontakte: facebook
Riešime za vás

Zanedbané zastávky MHD

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 18 dní
Autor podnetu: Jana Paulovska
Rieši: mestský úrad
Lokalita: Šurany
Ulica: mesto
Dátum nahlásenia: 25.7.2016
Dátum poslednej aktivity: 13.9.2016

Kto má na starosti čistenie zastávok MHD? Naše autobusové zastávky v Šuranoch sú celé zohyzdené zbytkami po plagátoch, často sú špinavé, na zemi ohorky z cigariet. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasenovezamky.sk
čistenie zastávok MHD

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Miriama Schniererová

Miriama Schniererová

Výstavy

plán výstav

Depozitár, zo zbierky  Danice a Ernesta Zmetákovcov,

Depozitár, zo zbierky  Danice a Ernesta Zmetákovcov,

Výstavy