Strelci sa činili, v 2. kole padlo až päťdesiatšesť gólov

Impozantne vstúpila do súťaže Pribeta, ktorá má z dvoch zápasov plný počet bodov a skóre 25:0 !

Ilustračné foto(Zdroj: Roman Guliš)

VI. LIGA ObFZ Komárno

2.kolo

Marcelová B – Vrbová n/V./Kava 8:0 (5:0), 31., 39., 64. Méhes (1 z 11 m), 24., 45. Obložinský, 35. Sýkora, 56. Kelko, 76. Bottyán.
Domáci svoje základy úspechu v zápase položili už hneď v prvom polčase v ktorom jasne dominovali, kontrolovali hru súpera do ničoho vážneho nepúšťali a už prakticky po prvom polčase rozhodli o osude zápasu. V druhom polčase boli domáci aj naďalej aktívny, tvorili hru, vypracovali si množstvo šancí, z ktorích sa im zopár podarilo premeniť a spečatiť tak víťazstvo v zápase.

Actív Komárno – Búč 8:0 (4:0), 17. vl (Mácsodi), 35., 44. Mačanský, 37. Bazinský, 49. Kiss, 56. Bagin, 86. Horváth, 90. Janík.
Od začiatku zápasu bolo jasné kto bude pánom na ihrisku, keď domáci jasne dominovali vo všetkých herných činnostiach nad svojím súperom o čom svedčí polčasový výsledok. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojom tlaku vypracovali si množstvo šancí, ktoré však nedokázali premeniť no i napriek tomu sa im svoje vedenie podarilo postupne navyšovať a zaslúžene vyhrať v zápase, ktorý mohol skončiť kľudne aj s dvojciferným výsledkom v prospech domácich.

Pribeta – Nová Stráž 9:0 (5:0), 13., 20., 25. a 47. Lakatos, 43., 84. Pupák, 26. Rigó, 50. Csontos, 61. Halász.
 Jednoznačná záležitosť domáceho celku, ktorí od úvodu jasne dominovali, hostia sa len sporadicky dostávali do šancí a tak sa zápas rozhodol už po prakticky po prvom polčase. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojom nátlaku, hostí do ničoho nepúšťali, domácim sa podarilo množstvo šancí nepremeniť no i tak sa im podarilo vedenie v zápase navýšiť až na konečných 9:0.

Zem. Olča – Šrobárová 3:1 (0:1), 60., 70. Ledecky, 81. Hipp – 12. Cabadaj.
Domáci v prvom polčase množstvo šancí nevyužili čo sa im vypomstilo, hostia sa z protiútoku ujali vedenia, ktoré si ustrážili až do prestávky. Domáci v druhom polčase i napriek vylúčeniu ich hráča hrali velmi aktívne, bojovali podarilo sa im najpsrv vyrovnať a následne aj ujať vedenia, hostia sa snažili o vyrovnanie no nedarilo sa im, domáci sa ubránili a svoje vedenie zvýšili na dvojgólové a napokon zápas doviedli až do víťazného konca.

Dulovce – Iža 4:3 (2:2), Góri 2, Caletka, Németh za domácich. Bojovné stretnutie, domáci sa už v prvej desaťminútovke ujali dvojgólového vedenia čo hru domácich ukludnilo, hostia sa len ťažko vracali do zápasu no podarilo sa im najskôr znížiť stav na rozdiel jediného gólu, ktorý však pre domácich smolne padol do šatne. V druhom polčase domáci lepšie začali, hnali sa dopredu no hostia sa dobre bránili a podarilo sa im aj ujať vedenia 2:3 no domáci chalani sa rýchlo otriasli, zomkli sa a záver zápasu patril už jasne domácim, ktorí najskôr vyrovnali a v závere sa vďaka svojej bojovnosti ujali vedenia, ktoré si už vziať nedali a tak zápas zaslúžene vyhrali.

Bát. Kosihy – Zlatná n/O. 6:0 (3:0), 20., 37. a 61. Barton, 39. Szigeti, 56. Gášpár, 87. Száraz.
Pred zápasom sa domáci celok poďakoval svojmu bývalému hráčovi Tiborovi Csepllö za pätnásť rokov pôsobenia v mužstve a aj tento zápas bol jemu venovaný, chlapci chceli odohrať čo najlepší zápas čo sa im aj podarilo a po prvom polčase viedli rozdielom triedy. V druhom polčase domáci kontrolovali priebeh zápasu, dobre bránili a svojho súpera do ničoho nepúšťali, vytvorili si množstvo šancí, ktoré aj premenili a zápas napokon domáci rozhodli poltuctom gólov v súperovej bránke s čím bol iste spokojný aj ich „oslávenec“.

Radvaň n/D. – Moča 1:7 (0:2), 62. Vörös – 7., 23. Tóth, 46. Šulák, 57. Kováč, 58. Lajos, 66. Bábi, 81. Sebök.
Hostia sa hneď v úvode ujali vedenia čo ich hru upokojilo, domáci sa snažili o vyrovnanie no to sa im nedarilo hostia svoje vedenie zvýšili už na dvojgólové čo vydržalo až do prestávky. Úvod druhého polčasu vyšiel opäť lepšie hosťom, ktorí postupne začali svoje vedenie v zápase zvyšovať, domácim sa podarilo streliť aspoň jeden gól no na skóre a hlavne na vysokom víťazstve hostí to už nič nezmenilo a tak sa hostia mohli zaslúžene radovať z víťazstva.

Modrany – Kameničná 3:3 (1:0), 1., 65. Gáspár, 78. Tóth – 70., 73. Töltési, 80. Budai.
Vedenia sa už v prvej minúte ujali domáci, ktorí boli aj počas prvého polčasu veľmi aktívny no hostia sa dokázali ubrániť a taktiež si vypracovali aj šance no nedokázali ich premeniť a tak domáci viedli najtesnejším rozdielom. V druhom polčase domáci zvýšili svoje vedenie už na dvojgólové avšak hostia sa rýchlo spamätali v krátkom čase vyrovnali čím sa vrátili do zápasu, následne však o päť minút domáci znova viedli no hostia bojovali, vyrovnali a ustrážili si bod za remízu.
1. Pribeta    2    2    0    0    15:0    6    (+3)
2. Activ KN    2    2    0    0    11:1    6    (+3)
3. Bát. Kosihy    2    2    0    0    8:1    6    (+3)
4. Marcelová B    2    1    1    0    9:1    4    (+1)
5. Kameničná    2    1    1    0    6:4    4    (+1)
6. Dulovce    2    1    1    0    6:5    4    (+1)
7. Moča    2    1    0    1    8:4    3    (0)
8. Zem. Olča    2    1    0    1    4:4    3    (0)
9. Zlatná    2    1    0    1    2:6    3    (0)
10. Modrany    2    0    2    0    5:5    2    (-1)