Súťaže ObFZ Komárno

Prinášame aktuálne výsledky VI. a VII. Ligy

Ilustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

Actív Komárno – Iža 4:1 (3:0), 13., 23., 37. a 58. Horváth – 75. Dovalovský (11 m). Domáci boli od úvodu lepší vo všetkých herných činnostiach, ujali sa vedenia, následne však rozhodca vylúčil hosťujúceho hráča čo v značnej miere ovplyvnilo aj ďalší priebeh zápasu v ktorom domáci už po prvom polčase viedli rozdielom triedy. V druhom polčase domáci nepoľavovali, hostia boli snaživí, pokúšali sa vrátiť ako tak do zápasu čo sa im aspoň v podobe gólu podarilo no na jasnom domácom víťazstve to už nič nemenilo a tak sa po záverečnom hvizde mohli domáci zaslúžene radovať.

Pribeta – Dulovce 1:0 (0:0), 56. Halász. Výborný zápas hraný pred množstvom divákov čo už počas hodov býva tradícia a domáci chceli o to viac vyhrať o čo sa od úvodu snažili no bol to v skutku vyrovnaný zápas na vysokej úrovni, ktorý však v prvom polčase bol gólovom chudobnejší. V druhom polčase sa domácim podarilo vystupňovať tlak a ujať sa vedenia po ktorom začali byť hostia viac bojovnejší no domáci sa svedomito bránili a nenechávali nič na náhodu zápas chceli vyhrať čo sa im napokon aj podarilo a po záverečnom hvizde mohli ísť o to radostnejšie hodovať.

Zem. Olča – Nová Stráž 0:3 (0:2), 13. Beke, 43. Barton, 85. Vanya. Domáci mali od úvodu množstvo vynaložených šancí, ktoré sa im však nedarilo využiť čo sa o hosťujúcom celku povedať nedá, tí v prvom polčase dva krát ohrozili domácu bránku a v oboch prípadoch bol z toho gól čo znamenalo, že hostia po prvom polčase viedli dvojgólovým rozdielom. V druhom polčase sa domáci naďalej snažili avšak vôbec nič im nevychádzalo, hostia sa len bránili a v samom závere ešte gólom potvrdili svoje víťazstvo.

Marcelová B – Bát. Kosihy 1:0 (1:0), 43. Sýkora. V prvom polčase to bol vyrovnaný boj so šťastnejším koncom pre domácich, ktorí sa v závere polčasu gólom do šatne ujali vedenia. Druhý polčas bol tiež dosť zaujímavý keď hostia cítili šancu, pokúšali sa o vyrovnanie no nemali šťastie, domáci sa strelcky tiež trápili keď nevyužili dve jasné šance a do konca zápasu sa mohli obávať o výsledok keďže viedli len najtesnejším rozdielom, no i napriek tomu sa im podarilo ubrániť a v zápase zvíťaziť.

Modrany – Zlatná n/O. 1:2 (0:1), 81. Varga – 39., 60. Lelkes (oba z 11 m). V celku vyrovnaný zápas, hralo sa opatrne ani jedno mužstvo sa veľmi netlačilo do vedenia avšak hostia sa aj tak po premenenej penalte ujali vedenia a po prvom polčase viedli jednogólovým rozdielom. Druhý polčas lepšie vychádzal hosťom, ktorí mali herne navrch, vypracovali šance no nedarilo sa im v koncovke ale prišla znova možnosť kopať penaltu, ku ktorej sa opäť postavil Lelkes a aj túto s prehľadom premenil a zariadil tak dvojgólové vedenie pre hostí no o posledné slovo v zápase sa znova prihlásil rozhodca, ktorý nariadil penaltu tento krát na domácej strane a ani domáci exekútor sa nemýlil a penaltu premenil vďaka čomu znížil stav zápasu na rozdiel jediného gólu a keďže sa do konca zápasu už žiadna penalta nekopala a tak sa z víťazstva mohli radovať hostia.

Radvaň n/D. – Vrbová n/V./Kava 2:0 (0:0), 78. Kálazi, 86. Balogh. Zápas od úvodu vyrovnaný, šance na oboch stranách avšak gól sa v prvom polčase nezrodil diváci si naň museli počkať až do druhého polčasu. V druhom polčase sa domáci snažili o tlak, no nedarilo sa, hralo sa medzi šestnástkami a góly začali padať až v závere keď sa domáci ujali najtesnejšieho vedenia no malú chvíľu toto vedenie zvýšili už na dvojgólové, ktoré sa im podarilo ubrániť a zápas doviesť až do víťazstva.

Moča – Šrobárová 4:0 (1:0), 77., 81. T. Lajos, 22. Sebök, 71. Kováč. Domáci boli od úvodu aktívnejší o čom svedčilo aj množstvo akcií a následných šancí streliť gól čo sa im aj z časti podarilo keď po prvom polčase viedli najtesnejším rozdielom. V druhom polčase lepšie začali hostia, snažili sa vyrovnať na čo mali veľkú šancu keď domáci nevyužili penaltu a naďalej bol rozdiel iba jednogólový no postupne im odchádzali sily, tie v závere mali domáci a v závere troma gólmi rozhodli o svojom víťazstve.

Búč – Kameničná 1:2 (0:0), 73. Csicsó (11 m) – 70. Budai, 89. Töltési. Vyrovnaný zápas v prvom polčase domáci množstvo šancí nevyužili, inak na tom neboli ani hostia tým sa tiež strelecky moc nedarilo a tak sa prvý polčas skončil bez gólov. V druhom polčase sa hostia ujali vedenia, ktoré však dlho netrvalo a domácim sa z penalty podarilo vyrovnať, následne obe mužstvá bojovali o víťazstvo, ani jedno sa neuspokojovalo s bodom a tak bojovali až do samého konca, ktorom mali veľkú šancu na gól domáci no šancu nepremenili, následne hostia založili rýchli protiútok a na jeho konci sa hosťujúci hráč nemýlil a poslal loptu do brány a tak sa napokon z víťazstva radovali hostia z Kameničnej.

1. Activ V. Kosihy    6    6    0    0    26:5    18    (+9)
2. Pribeta    6    5    0    1    30:6    15    (+6)
3. Marcelová B    6    4    1    1    21:6    13    (+4)
4. Kameničná    6    4    1    1    16:13    13    (+4)
5. Moča    6    4    0    2    23:7    12    (0)
6. Bát. Kosihy    6    3    1    2    15:10    10    (+4)
7. Zlatná    6    3    1    2    7:14    10    (+1)
8. Zem. Olča    6    2    2    2    11:12    8    (-1)
9. Šrobárová    6    2    1    3    13:15    7    (-2)
10. Dulovce    6    2    1    3    9:11    7    (+1)
11. Iža    6    2    0    4    13:16    6    (-3)
12. Modrany    6    1    2    3    12:12    5    (-4)
13. Nová Stráž    6    1    1    4    6:19    4    (-2)
14. Búč    6    1    1    4    8:26    4    (-8)
15. Radvaň    6    1    0    5    8:30    3    (-9)
16. Vrbová    6    0    2    4    5:21    2    (-7)

VII. LIGA

Svätý Peter B – Dedina Mládeže 0:1 (0:0), Negyedi, Číčov – Veľký Ostrov 3:2 (2:1), Čalovec – Bodzianske Lúky 3:5 (3:3), Szoboszlai 3 – Gášpár 2, Szlatky 2 (oba z 11 m), Hrotko, Patince – Bajč 6: (2:1), Czúth 2, Magala, Molnár, Rontó, Kuchta – Bachorec.,Fénix Tôň – Univerzita JS 8:1 (4:0), Kotton 4, D. Cseh 3, Buday – Kucsik (11 m)., Bodza/Holiare – voľno