Výsledky VI. a VII. Ligy

Ilustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

7.kolo

Kameničná – Pribeta 1:3 (0:1), 71 Szüllö – 31., 51. a 63. Rigó. Veľmi dobrý zápas, prvý polčas sa hral vyrovnanejší futbal, aktívnejší boli hostia, futbalovejší domáci, ktorím však chýbalo šťastie v koncovke, ktorá naopak hosťom nie a tak sa po prvom polčase mohli radovať z vedenia. V druhom polčase sa domáci naďalej snažili držať krok so súperom čo sa im aj darilo no ten hrozil najmä z protiútokov, ktoré mu aj patrične vyšli keď najprv zvýšili hostia svoje vedenie na dvojgólové vzápätí dovŕšil svojím tretím gólom Rigó, ktorý zabezpečil zaslúžené tri body pre hostí.

Vrbová n/V./Kava – Moča 1:3 (1:1), 10. Madarász – 12. Šebök, 47. Tábi, 83. Šulák. Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal, vedenia sa ujali domáci avšak hostia v krátkom čase vyrovnali a hralo sa opäť za nerozhodného stavu, domáci mali navrh no nedarilo sa im v koncovke a tak sa prvý polčas skončil nerozhodne. Druhý polčas hostia čoraz častejšie ohrozovali domácu bránku ujali sa vedenia 1:2, ktoré ešte v závere o jeden gól navýšili a zápas doviedli až do víťazného konca.

Nová Stráž – Modrany 0:2 (0:1), 16. Szemenyei, 71 Gáspár. Hostia boli od úvodu lepším celkom, vytvorili si množstvo šancí, ujali sa vedenia, ktoré si ustrážili až do konca polčasu. V druhom polčase hostia nadviazali na svoj polčasový výkon, kontrolovali hru domácich a v závere gólom spečatili svoje víťazstvo.

Bát. Kosihy – Zem. Olča 6:0 (1:0), 43., 59. Gáspár, 49., 60. Barton, 52., 76. Száraz. Prvý polčas bol dosť vyrovnaný, hostia sa od úvodu veľmi dobre bránili čí znemožňovali domácim akékoľvek ohrozenie bránky čo im vydržalo až do záveru prvého polčasu keď sa domáci gólom do šatne ujali vedenia. V druhom polčase to už boli domáci ktorí naplno ovládli hru prevzali iniciatívu a gól po góle zvyšovali svoje vedenie až napokon zápas zaslúžene vyhrali poltuctovým rozdielom.

Dulovce – Marcelová B 3:0 (2:0), 18. Szabó, 45. M. Rigó, 51. D. Rigó. Bojovné stretnutie od úvodných minút v ktorom domácim o čosi lepšie vyšiel úvod zápasu, ujali sa včas vedenia, ktoré si následné dobre bránili a v závere polčasu gólom do šatne ešte aj zvýšili. V druhom polčase hostia pritvrdili snažili sa o zvrat no domácich v mnohých prípadoch podržal brankár a tak s ubúdajúcim časom sa domáci viac sústredili na víťazstvo až napokon zápas doviedli zaslúžene do víťazného konca.

Šrobárová – Búč 3:1 (1:1), 21., 57. Pšenák, 67. B. Babiš – 31. Szilvás. Vyrovnaný zápas od úvodných minút, hostia cítili svoju šancu, ktorú sa snažili využiť no do vedenia išli najskôr domáci no hostia ešte v prvom polčase vyrovnali. V druhom polčase domáci pridali na dôraze ujali sa znova vedenia 2:1, ktoré zvýšili ešte na 3:1 no ani za takéhoto stavu sa hostia nevzdávali a bojovali avšak domáci sa s prehľadom ubránili a zápas napokon vyhrali zaslúžene.

Iža – Radvaň n/D. 4:1 (3:0), 8., 20. a 86. Simon, 17. Horák – 75. Balogh. Zápas na slabej úrovni, domáci v prvom polčase jasne dominovali o čom svedčí aj ich vedenie rozdielom triedy. Druhý polčas sa už neniesol v takom tempe ako prvý, domáci ako keby prestali hrať a uspokojila sa s trojgólovým vedením čím dali šancu hosťom, ktorím sa podarilo znížiť stav no v závere domáci gólom potvrdili svoje víťazstvo.

Zlatná n/O. – Actív Komárno 1:0 (0:0), 58. Berecz. Opatrný, vyrovnaný futbal od úvodných minút, hralo sa viac menej medzi šestnástkami ani jedno mužstvo si nedokázalo vypracovať nejaké vynaložené šance a tak sa v prvom polčase gól nezrodil. V druhom polčase sa domáci ujali vedenia, hostia sa snažili o vyrovnanie avšak nedarilo sa im, domácim sa dobrou obrannou činnosťou napokon podarilo ubrániť najtesnejšie vedenie a zápas doviesť až do úspešného víťazného konca.

1. Pribeta    7    6    0    1    33:7    18    (+9)
2. Activ V. Kosihy    7    6    0    1    26:6    18    (+9)
3. Moča    7    5    0    2    26:8    15    (+3)
4. Marcelová B    7    4    1    2    21:9    13    (+4)
5. Bát. Kosihy    7    4    1    2    21:10    13    (+4)
6. Kameničná    7    4    1    2    17:16    13    (+1)
7. Zlatná    7    4    1    2    8:14    13    (+1)
8. Dulovce    7    3    1    3    12:11    10    (+1)
9. Šrobárová    7    3    1    3    16:16    10    (-2)
10. Iža    7    3    0    4    17:17    9    (-3)
11. Modrany    7    2    2    3    14:12    8    (-1)
12. Zem. Olča    7    2    2    3    11:18    8    (-1)
13. Nová Stráž    7    1    1    5    6:21    4    (-5)
14. Búč    7    1    1    5    9:29    4    (-8)
15. Radvaň    7    1    0    6    9:34    3    (-9)
16. Vrbová    7    0    2    5    6:24    2    (-10)

VII. Liga

Jeden zápas zo sobotňajšieho programu 5. kola sa neodohral kvôli nepriaznivému počasiu.
Dedina Mládeže – Čalovec 9:1 (1:0), Pál 3, Kajnok 2, Negyedi 2, Balogh, Šimčík – Szoboszlai.

Veľký Ostrov – Patince – nehrali.

Univerzita JS – Bodza/Holiare 0:7 (0:6), Györi 2, Czirok 2, Antal, Baranyai, Nagy.

Bodzianske Lúky – Číčov 3:2 (2:1), Czafrangó, Sobonya, Hrotko – Pálfi, Csóka.

Bajč – Tôň 4:0 (3:0), Kolompár 2, Bachorec, Nagy.