Súťaže ObFZ Komárno

Prinášame výsledky VI. a VII. LIGY

Ilustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

Vrbová n/V./Kava – Kameničná 4:0 (1:0), 24., 72. Zs. Jancsó, 65. B. Jancsó, 89. Kosa. Domáci boli od úvodu o čosi lepší ako hostia, ujali sa vedenia, ktoré si ustrážili až do prestávky. V druhom polčase boli opäť lepší domáci, mali viac z hry, vypracovali si množstvo šancí po ktorích postupne navyšovali svoje vedenie v zápase v ktorom vyhrali zaslúžene.

Zlatná n/O. – Moča 1:2 (1:1), 45. Csonka – 11. A. Rigó, 49. Bábi. V prvom polčase sa ako prvý ujali vedenia hostia, ktorí následne boli aj aktívnejším celkom, domáci sa len ťažko dostávali do hry no i napriek tomu sa im do prestávky podarilo skóre gólom do šatne vyrovnať. V druhom polčase na začiatku domáca obrana troška zaspala čo hostia využili na strelenie druhého a zároveň vedúceho gólu, hostia následne prevzali iniciatívu a zápas mali až do záverečného hvizdu pevne v rukách až napokon zápas s prehľadom doviedli až do víťazného konca.

Nová Stráž – Radvaň n/D. 1:1 (0:0), 87. Döme – 68. Kren. Vyrovnaný zápas hneď od úvodu, hralo sa opatrne, ani jedno z mužstiev sa nehnalo do útoku no i napriek tomu šance boli na oboch stranách. V druhom polčase mali v úvode viac z hry domáci no nedarilo sa im premeniť šance na čo hostia dokázali reagovať gólom čím sa ujali vedenia avšak posledné slovo mali domáci, ktorím sa v závere podarilo vyrovnať čím si zabezpečili napokon cenný bod za remízu.

Iža – Búč 4:1 (1:0), 31., 90. Smolka, 76., 87. Simon (1 z 11 m) – 59. Csicsó (z 11 m). Prvý polčas sa hral vyrovnaný zápas šance boli na oboch stranách no domácim sa podarilo jednu aj premeniť a po nej sa ujali aj vedenia. V druhom polčase v úvode viac hrozili hostia, ktorí po premenenej penalte vyrovnali snažili sa aj o vedenie no domáci sa ubránili a v závere zápasu mali dostatok síl a pridali v ňom tri góly vďaka ktorím napokon spečatili svoje víťazstvo.

Šrobárová – Pribeta 1:1 (1:0), 17. Géč – 62. Lakatoš ( z 11 m). Dramatický zápas hneď od úvodných minút, domácim sa podarilo v úvode ujať jedno gólového vedenia a následne mohli svoje vedenie ešte zvýšiť no konštrukcia hosťujúcej brány bola proti no i napriek domácim nechýbala aktivita mali množstvo šancí, ktoré však nedokázali využiť a tak po prvom polčase viedli najtesnejším rozdielom. V úvode druhého polčasu hostia trochu pritlačili domácich a podarilo sa im po premenenej penalte vyrovnať stav zápasu čo domácich nakoplo k väčšiemu tlaku no i napriek množstvu vynaložených šancí sa im do vedenia už nepodarilo ísť a tak sa obe mužstvá museli uspokojiť aspoň s bodom za nerozhodný výsledok, ktorí bol v tomto prípade zaslúžený pre oba dobre hrajúce celky.

Marcelová B – Zem. Olča 7:0 (3:0), 19., 36. Oblžinský, 50., 85. Šenkár, 27. Varga, 62. Méhes, 66. Zsidek. Jednoznačný zápas z pohľadu domáceho celku, ktorí od úvodu jasne dominoval na ihrisku a svojho súpera do ničoho nepúšťali, vytvorili si množstvo šancí, ktoré sa im darilo premeniť a aj vďaka tomu po prvom polčase viedli domáci rozdielom triedy. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojej hre, hostia hrali odovzdane, domácim dávali množstvo priestoru na ich hru a tak domáci s prehľadom zvyšovali svoj náskok až na konečných 7:0 znamenajúcich zaslúžené víťazstvo.

Bát. Kosihy – Actív Komárno 1:0 (0:0), 82. Németh. Od úvodu to bol veľmi vyrovnaný zápas medzi dvomi kvalitnými mužstvami z čela tabuľky v ktorom bol od úvodu jasné že kto v zápase strelí prvý gól tak ten vyhrá. Šance sa striedali na oboch stranách no brankári oboch mužstiev boli vždy na svojom mieste a v mnohých prípadoch aj podržali svoje mužstvá obzvlášť brankár domácich a aj vďaka nim sa v prvom polčase gól nezrodil. V druhom polčase sa domáci snažili prebrať iniciatívu no dobre hrajúci hostia im dokázali vo všetkom sekundovať a naďalej sa hrala vyrovnaná partia až v závere sa rozvlnila sieť a bola to hosťujúca v ktorej skončila lopta po štandardnej situácii domácich vyskočil najvyššie Németh, ktorý poslal hlavo u loptu do brány na čo hostia už nedokázali odpovedať a tak sa v závere mohli z víťazstva radovať zaslúžene domáci.

Dulovce – Modrany 4:0 (2:0), 20., 52. Góri, 31. Németh. 79. vl. (Mácsodi). Domáci od úvodu hrali svoju hru a nenechávali nič na náhodu a po prvom polčase už viedli s prehľadom 2:0. V úvode druhého polčasu hostia troška pohrozili domácim no tí sa ubránili následne prevzali iniciatívu a chytili zápas pevne do rúk, zvýšili svoje vedenie už na trojgólové keď im k tomu ešte hostia napokon v závere pridali aj vlastný gól domáci doviedli zápas hladko až do víťazného konca.
1. Pribeta    9    7    1    1    38:9    22    (+10)
2. Activ V. Kosi.    9    7    0    2    36:7    21    (+9)
3. Moča    9    7    0    2    31:11    21    (+6)
4. Marcelová B    9    5    1    3    29:13    16    (+4)
5. Bát. Kosihy    9    5    1    3    23:12    16    (+4)
6. Dulovce    9    5    1    3    17:11    16    (+4)
7. Kameničná    9    5    1    3    22:23    16    (+1)
8. Zlatná    9    5    1    3    15:17    16    (+1)
9. Iža    9    4    0    5    23:21    12    (-3)
10. Modrany    9    3    2    4    16:17    11    (-1)