V šlágri kola remíza

Ilustračné foto(Zdroj: archív)

14.kolo

Vrbová n/V./Kava – Nová Stráž 0:0
Vyrovnaný zápas, viac šancí mali od úvodu domáci no nedokázali ich premeniť, hostia ohrozovali domácu bránku len sporadicky. V druhom polčase hrali domáci naďalej aktívnejšie, vypracovali si dostatok sľubných šancí no ani jedna neskončila v bránke hostí a tak sa napokon museli uspokojiť len s bezgólovou remízou.

Moča – Zem. Olča 2:0 (1:0), 37. Šebök, 86. Tóth (11 m)
Obe mužstvá nastúpili v oklieštených zostavách, ako prvý mohli ísť do vedenia hostia no nestalo sa a od toho momentu boli lepší domáci, ktorím sa podarilo ujať jedno gólového vedenia. V druhom polčase udávali tempo naďalej domáci, ktorí boli o čosi aktívnejší, často sa dostávali do šancí no nedarilo sa im v koncovke až napokon v závere rozhodca odpískal penaltu, ktorú domáci s prehľadom premenili a zvýšili svoje vedenie a následné víťazstvo na konečných 2:0.

Šrobárová – Bát. Kosihy 1:1 (0:1), 89. Geč – 9. Kečkéš.
Hostia sa v úvode ujali vedenia po chybe domácej obrany, no domáci sa rýchle spamätali a začali aktívne napádať súperovu bránu, no i napriek tomu sa hrala vyrovnaná partia a hlavne kvalitný futbal.
V druhom polčase boli domáci aktívny, tvorili hru snažili sa o vyrovnanie no to nie a nie prísť až napokon v závere zápasu sa domácim predsa len podarilo vyrovnať a ak by premenili ešte pred vyrovnávajúcim gólom jednu šancu, ktorá len tak tak, že neskončila v bránke mohli sa radovať aj z víťazstva no i napriek tomu môžu byť obe mužstvá s výsledkom spokojné.

Iža – Zlatná n/O. 4:2 (3:0), 4. Simon, 18. Kováč, 27. Horák, 54. Petrík – 55., 67. Molnár.
Zápas na strednej úrovni, domácim sa podarilo svoje šance naplno využiť a už po prvom viedli hladko 3:0. Úvod druhého polčasu opäť lepšie vyšiel domácim, ktorí zvyšovali svoje vedenie už na 4:0 no v zapätí hostia znížili stav zápasu, snažili sa o zvrat neskôr pridali ďalší gól čím znížili stav na rozdiel dvoch gólov no domácim sa podarilo ustrážiť si výsledok a zápas napokon úspešne doviedli až do víťazného konca.

Radvaň n/D. – Modrany 0:4 (0:3), 41., 87. Gáspár, 11. Boros, 38. Varga.
Hostia boli od úvodu lepším celkom, hneď v úvode sa ujali vedenia, ktoré do prestávky ešte zvýšili na rozdiel triedy čím vlastne prakticky rozhodli zápas vo svoj prospech. V druhom polčase sa domáci snažili skorigovať výsledok no dobre hrajúci hostia boli proti, dobre bránili, kontrolovali priebeh zápasu a v závere ešte pridali gól, ktorím spečatili svoje zaslúžené víťazstvo.

Búč – Marcelová B 2:4 (0:2), 71. Szilvás (11 m), 87. Sánta – 42., 53. a 88. Varga, 1. Balogh.
Hostia sa hneď v úvodnej minúte zápasu ujali vedenia, čo v podstate úplne narušilo taktiku domácich, tí sa len ťažko dostávali do príležitostí a v závere prvého polčasu hostia zvýšili na 0:2.
V druhom polčase opäť lepšie začali hostia, ktorí zvýšili svoje vedenie už na 0:3 avšak domácim sa podarilo ešte zápas zdramatizovať keď znížili na rozdiel jediného gólu no vzápätí hneď po rozohrávke hostia zvýšili opäť na rozdiel dvoch gólov a keďže to bol už záver zápasu boli to hostia, ktorí sa mohli napokon zaslúžene radovať z víťazstva.

Kameničná – Dulovce 0:2 (0:0), 70. M. Rigó, 89. Szabó.
V prvom polčase sa hral medzi šestnástkami, obe mužstvá hrozili najmä zo štandartných situácií no ani po jednej z nich sa gól nezrodil a tak sa prvý polčas skončil bezgólovou remízou. Domáci v úvode druhého polčasu vybehli na súpera, vypracovali si dostatočný tlak no nepodarilo sa im zúročiť svoje šance, následne sa hostia prebrali prevzali iniciatívu, ovládli hru, v závere sa ujali vedenia, ktoré ešte v úplnom závere gólom potvrdili a odnášajú si tak z Kameničnej zaslúžené tri body.

Pribeta- Actív Komárno 2:2 (1:2), 43. Stajković (11 m), 92. Rigó – 23., 30. Turza .
Vyrovnaný zápas, v ktorom sa hostia ujali vedenia po zbytočných chybách domácich, no domáci sa nevzdávali a do prestávky znížili stav po premenenej penalte na rozdiel jediného gólu. V druhom polčase sa naďalej hral kvalitný futbal pred slušnou diváckou kulisou a boli to domáci, ktorí boli aktívnejší snažili sa o vyrovnanie no to nie a nie prísť až napokon v nadstavenom čase predsa len vyrovnali a zabezpečili si tak aspoň bod za zaslúženú remízu.