Súťaže ObFZ Komárno

Ako sa hralo naposledy

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

VI. LIGA

Zlatná n/O. – Šrobárová 2:1 (1:0), 3. Berecz, 73. Zsemlye – 89. M. Babiš. Domáci sa hneď v úvode ujali vedenia, hostia sa snažili o vyrovnanie, no nedarilo sa im, domáci si tesné vedenie ustrážili až do prestávky. V druhom polčase boli naďalej aktívnejší domáci, ktorí svoje vedenie zvýšili na dvojgólové, no hostia sa nevzdávali bojovali až do konca zápasu čo sa im vyplatilo, v závere sa im podarilo upraviť stav zápasu a znížiť na rozdiel jediného gólu no na víťazstve domácich to už nič nemenilo.

Nová Stráž – Kameničná 4:1 (3:0), 43., 75. Döme, 9. Sándor, 30.Štrba – 86. Töltési. Domáci otvorili skóre zápasu hneď v úvode čo ich pozitívne nakoplo do zápasu, hrali s prehľadom, hostia sa snažili o vyrovnanie, otvorili hru čo domáci využili a v závere polčasu pridali dva góly vďaka ktorím viedli už rozdielom triedy. V druhom polčase domáci pokračovali v dobrom výkone pridali aj štvrtý gól, hostia sa snažili až do konca a v závere sa im podarilo ešte trocha upraviť konečný výsledok no domácemu víťazstvu už nezabránili.

Iža – Vrbová n/V./Kava 1:0 (1:0), 32. Kósa (11 m). Priemerný zápas, domáci mali zopár šancí, ktoré však nepremenili no i napriek tomu sa vďaka premenenej penalte ujali vedenia. V druhom polčase sa hostia snažili o vyrovnanie no nedarilo sa im, domáci si jednogólové vedenie ubránili a zápas napokon doviedli až do víťazného konca.

Modrany – Pribeta 0:3 (0:2), 16. Bukovič, 39. Bagala, 88. Milošević. Hostia boli od úvodu lepším celkom, ujali sa vedenia, ktoré do prestávky ešte aj zvýšili na dvojgólové. V druhom polčase hostia pokračovali vo svojej hre, domácich do ničoho vážneho nepúšťali, kontrolovali priebeh zápasu a v závere gólom spečatili svoje víťazstvo.

Zem. Olča – FK Activ Komárno 0:6 (0:5), 15., 27., 41. a 60. Turza, 9. Tóth, 31. Inczédi. Hostia rozhodli zápas už prakticky v úvode prvého polčasu keď sa im podarilo v priebehu polhodiny streliť až štyri góly ku ktorím do prestávky ešte jeden pridali. V druhom polčase sa zápas už len dohrával, hostia mohli svoje vedenie ešte zvyšovať no napokon v domácej bránke skončila už len jedna strela, ktorou hostia napokon spečatili svoje vysoké víťazstvo.

Marcelová B – Radvaň n/D. 6:3 (4:1), 12., 13. a 15. Pivoda, 34., 77. Obložinský, 63. Varga – 9., 56. a 61. Šebök. Hostia gólom v úvode prekvapili domácich no tí sa rýchlo prebrali zápas v krátkom čase vyrovnali a vzápätí aj otočili na rozdiel dvoch gólov a do prestávky ešte svoje vedenie zvýšili na rozdiel triedy. Úvod druhého polčasu znova lepšie vyšiel hosťom, ktorí znížili na rozdiel jediného gólu no domáci sa aj teraz dokázali spamätať a svojmu súperovi znova odišli na rozdiel troch gólov a zápas doviedli až do víťazného konca.

Dulovce – Moča 1:0 (0:0), 55. Badala. Dobrý zápas domáci hrali pekne kombinačne, hostia ohrozovali domácich len sporadicky, viac šancí v prvom polčase mali domáci no hostí v mnohých prípadoch podržal brankár a aj vďaka jeho zákrokom v prvom polčase gól nepadol. Domáci sa dočkali v úvode druhého polčasu keď sa ujali vedenia, hostia bojovali, snažili sa vyrovnať no domáci dobre bránili a do ničoho ich nepúšťali, svoje vedenie ubránili a zápas zaslúžene vyhrali.

Bát. Kosihy – Búč 3:2 (1:1), 56. Barton (11 m), 59. Blaho, 35. vl. (Csicsó) – 22. Simon, 88. Csicsó. Prvý polčas sa hralo vyrovnane, domáci hrali oslabený o pár hráčov no i napriek tomu sa im darilo, vedenia sa ujali hostia no do prestávky vlastným gólom aj vyrovnali a dali šancu domácim. V druhom polčase boli na tom kondične lepšie domáci, ktorí sa ujali vedenia, ktoré následne zvýšili na rozdiel dvoch gólov, hostia sa ešte snažili o zvrat no nedarilo sa im až napokon v závere predsa len znížili konečný stav na rozdiel jediného avšak víťazstvu domácich už nezabránili.

21. kolo

Dedina Mládeže – Bodzianske Lúky 1:4 (0:1), Balogh – Czina 2, Fekete, vl. (Navrátil)

Sv. Peter B – Číčov 6:2 (4:1), Urbánek 2, Pšenák 2, Jóba, Pócs – Pálfi, Gál.

Bodza/Holiare – Patince 0:0 (0:0).

Voľno: Bajč, V. Ostrov, Tôň
Odstúpili: Čalovec, Univerzita JS