Zápas prvého s posledným priniesol astronomický výsledok

(Zdroj: Mário Vörös)

Kalná n/Hr. – Svätý Peter 7:0 (4:0)

Domáci sužovaní viacerými zraneniami sa do svojho súpera pustili od úvodných minút a vedenia sa ujali už v 2. min zápasu z pokutového kopu zásluhou Hovana. Kalná pokračovala v útočnom futbale výsledkom čoho boli dva krásne góly. Najskôr v 11. min. Hegedus a v 23. Hajtó skóroval z úctyhodnej vzdialenosti. Skóre prvého polčasu uzavrel v 37. min, mladý Lacko. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase, domáci pokračovali v útočnom futbale a Pacalaj sa presadil dva krát pred prázdnou bránou v 67. a 73 min. V 90. min Gogora uzavrel skóre po samostatnom nájazde na 7:0. Hostia tak nemali nárok aj keď sa pokúšali o rýchle brejky.

• Góly: Hovan (11m), Hegedusz, Hajtó, Lackó, Packaj 2, Gogra

R Boledovič, 200 divákov

• KALNÁ: Guťan – Rácz, Gogora, Hajtó, Pleva, Pacalaj, Krivočenko, Lackó, Hegedus, Hovan, Bielik

• SV. PETER: Badala – Levanský, Užák, Vida, Bencz, Rigó, Trnka, Haris, Németh, Molnár, Sebestyényi

Marcelová – Bešeňov 2:1 (1:1)

Prvý polčas pre domácich nezačal tak ako si predstavovali. V 28. min. im Varga vstrelil gól, čo ich naštartovalo a tesne pred odchodom do kabín sa im ešte podarilo vyrovnať zásluhou Gereho. V druhom polčase sa domáci dopúšťali veľa individuálnych chýb, ale hosťom sa to nepodarilo využiť. Naopak domáci v 68. min zvýšili na 2:1 zásluhou Bottyána. V 80. min mali domáci ešte šancu na zvýšenie náskoku z pokutového kopu po ruke jedného z hosťujúcich hráčov, ale Németh nepremenil.

• Góly: 45. Gere, 68. Bottyán - 28. Varga

• R Vyletelka, 250 divákov

• MARCELOVÁ: Hallman – Trenčík, Vivian, Marcinko (90.Tot), Voros, Lénart, Zsidek (60. Pivoda), Németh, Voros, Horian(85. Untermayer), Bottyán, Gere

• BEŠEŇOV: Solár – Varga, K. Kovács, Lubó, Deszat, Balogh, Kukan (78. Hajdu), T. Varga, Ulický, Maďar, Szabo

Želiezovce – Chotín 16:0 (6:0)

Domáci išli do tohto zápasu s úmyslom jednoznačne ho vyhrať a potešiť divákov čo sa im aj podarilo keď po prvom polčase viedli už 6:0. Hostia si napokon odniesli veľký výprask, keď sa takmer ani nedostali počas celých deväťdesiat minút na polovicu súpera.

• Góly: Krenčan 4, S. Rotík 3, Karko 3, Kokoška 3, Darec 2, Začka

R Černej, 250 divákov

• ŽELIEZOVCE: Stranek – T. Rotík (29. K Tóth), Cziria, Krenčan, Karko, Darec, S. Rotík (55. Szabó), Začka, Kokoška, Herceg (63. Dobiáš)

• CHOTÍN: Bránicky – Bozsoky, Bak, Csintalan, Harcinko, Szuh, Ham, Lucza (46. Szabo), Szalay, Farkas, Pivoda (69. Csinatala I.)

Hurbanovo – Bánov 1:2 (0:1)

Domáci mali v prvom polčase miernu prevahu, ale podarilo sa im iba nastreliť brvno. Hostia v 31. minúte otvorili skóre zásluhou Zajíčeka. Druhý polčas sa začal lepšie pre Bánov, keď v 56. minúte zvyšoval Šimunek na rozdiel dvoch gólov. Hosťom sa nepriaznivý vývoj stretnutia otočiť nepodarilo, iba v 66. minúte Pajtinka znížil na 1:2.

• Góly: 66. Pajtinka – 31. Zajíček, 56. Šimunek

R Farkaš, 200 divákov

• HURBANOVO: Gombár- Kurák, Jóba, Pastorek, Kóša, Pajtinka, Boros, Kürthy, Tárnok, Bombicz (56. Gostič), Lucza (45. Kabek)

• BÁNOV: Mráz – Valachovič, Štefánik, Vitko, Sádecký, Lelovský (83. Moravčík), Mazúch, Šimunek, Palacka, Zajíček (63. Hlavatý), Guláš (90. Petráni).

Tvrdošovce – Čaka 2:0 (2:0)

V prvom polčase sa hral medzišestnástkový futbal. Domáci rozhodli na konci prvého polčasu dvoma zlepenými gólmi. V druhom polčase si obidve mužstvá vybojovali množstvo šancí. Hostia sa snažili o vstrelenie kontaktného gólu, ale neúspešne.

• Góly: 38. Csabai, 48. Bulla

R Caňo, 200 divákov, ŽK: Vince ( Tvrdošovce)

• TVRDOŠOVCE: Molnár – Augustín, Csabai (46. Miklaš), Vince, Kanás, Kamancza, Lakatos, Bulla (85. Farkaš), Slabecius (60. Hlebo), Tóth, Chrenko

• ČAKA: Krnčan – Martinček, Hotošťan (84. Tóth), Mudroň, Dobrota, Fogad, M. Tóth, Jančo (46. Klinka), Tušan, Straňák, Gutwird.

Imeľ – Komjatice 5:0 (3:0)

Domáci začali tlačiť svojho súpera už od úvodných minút. Z výsledku boli prekvapení aj oni, preto že sa čakalo že súper bude mať aspoň nejaké šance. Domácim sa vydarilo skoro všetko a tak zápas vyhrali 5 gólovým rozdielom.

• Góly 28. Török, 34. Zemanek, 40. Oršolík, 61. Csapó, 77, Král

R Kollár, 250 divákov, ČK: Jančár ( Komjatice)

• IMEĽ: Rom – Zemanek, Csontos, R. Kováč, Pásztor, Csapó, Oršolík, Török, Karis, Král, R. Csontos

• KOMJATICE: Hajnala – Buranský, Pečimúth, Marek Marenčák, Orosi, Soboňa, Kmeťo, Konderík, Martin Marenčák, Šebík, Buranský (43. Jančár)

Tlmače – Hontianska Vrbica 1:0 (1:0)

Domácim sa podarilo vsietiť gól už po šiestich minútach hry zásluhou Taňašiho, keď mali domáci výhodu priameho kopu a lopta letela po centre až do brány. V druhom polčase sa hral vyrovnaný medzišestnástkový futbal takmer bez šancí. Hostia si vytvorili tlak ku koncu zápasu ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

• Gól 6. Tanaši

R Maslo, 250 divákov

• TLMAČE: Šutlák – Török, Dosedla, Liška, Mlynárik (80. Gócs), Kissimmiy, Kyška, H. Tanaši, Meňhard, Titirus, Š. Tanaši

• H. VRBICA: Haramia – Páchnik, Ryšavý, Kačmárik, Tóth (66. Valentík), Chudý, Vanya, Špaňo, Horský, Pilinský, Adami (77. Šimonovič)

Kozárovce – Nesvady 3:0 (0:0)

V Kozárovciach sme mohli sledovať vyrovnaný zápas, v ktorom ale domáci podali výborný výkon. Vypracovali si územnú prevahu, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku. Hostia mali v zápase zopár šancí, ktoré sa im ale nepodarili využiť a tak si domov body neponesú.