FUTBAL MO KOMÁRNO - 2. KOLO

Okoličná valcovala

Prinášame vám výsledky, komentáre a tabuľku 24. kola Majstrovstiev oblasti Komárno.

Dulovce – Tôň 2:1 (0:1), Banda, Mar. Habara – Kotton. Domáci privítali nováčika súťaže, ktorého vôbec nepoznali a nevedeli čo môžu od nich očakávať.

Hostia od úvodu stavali zo zabezpečenej obrany a rýchlymi protiútokmi ohrozovali bránku domáceho mužstva čo prinieslo nakoniec aj vytúžený gól. Domáci po prehratom prvom polčase pridali na obrátkach podarilo sa im vyrovnať a potom na záver pridali ešte jeden gól, ktorý znamenal víťazstvo domáceho celku.

Okoličná n/O. – Sokolce 8:0 (6:0), Blaho 3, Horváth 3, Farkaš, Erdei. Jednoznačný priebeh zápas z pohľadu domáceho celku, ktoré rozhodlo zápas už v prvom polčase pričom prvý gól strelili domáci až 25. minuté.

Druhý polčas domáci nepoľavili na svojej hre, hostí vôbec do ničoho nepustili počas celého zápasu, pridali ďalšie dva presné zásahy a zápas zaslúžene vyhrali.

Patince – Kolárovo B 2:5 (2:3), L. Lakatoš 2, Németh 2, L. Izsák 2, R. Cuth. Domáci mali veľmi zlý začiatok zápasu čo ich súper využil hneď tri-krát v podobe gólov, no domáci sa včas spamätali a do prestávky sa im podarilo znížiť stav zápasu na rozdiel jediného gólu.

V druhom polčase hostia pokračovali vo svojom odovzdanom výkone, domácich veľmi do šancí nepúšťali, pridali ďalšie dva presné zásahy a zápas nakoniec s prehľadom vyhrali.

Moča – Búč 0:1 (0:0), Csekes. Vyrovnaný bojovný zápas z pohľadu oboch mužstiev bez nejakých vynaložených šancí. Po bezgólovom prvom polčase prišiel polčas druhý v ktorom mužstvá pokračovali vo svojej hre hosťom sa v polovici druhého polčasu podarilo skórovať a vedenie si ustrážili až do záverečného hvizdu.

Bát. Kosihy – Kameničná 1:2 (0:0), Barton (z 11 m) – Cuth-Lami 2. výsledok zápasu bol výrazne ovplyvnený vylúčením domáceho hráča hneď v prvom polčase, no napriek domu si domáci dokázali vypracovať množstvo šancí no chýbalo im šťastie pri koncovke. Po nerozhodnom prvom polčase hostia využili územnú prevahu a podarilo sa im streliť hneď dva góly, domáci v závere už len znižovali stav zápasu.

Chotín – Actív Komárno 2:2 (0:2), Šátek (z 11 m), Koždi – Csonka, Annus. Prvý polčas vyšiel lepšie hosťujúcemu celku, ktorí sa rýchlo ujal vedenia, ktoré im vydržalo do prestávky.

Po prestávke domáci zvýšili tempo podarilo sa im vyrovnať a po dobrej hre a remízovom výsledku si mužstvá body spravodlivo podelili.

Modrany – Pribeta 2:1 (2:0), Rontó (z 11 m), R. Varga ml. – Lakatoš. Vynikajúci zápas v ktorom si domáci od úvodu vypracovali slušní tlak, hostí do ničoho nepúšťali čo na ich hre bolo aj vidieť vychádzalo dokázali aj premeniť dve krásne šance a prvý polčas vyhrali.

Hostia sa v druhom polčase snažili zvrátiť výsledok na svoju stranu to im však vôbec nevychádzalo až napokon strelou Lakatoša sa im podarilo znížiť na konečných 2:1.

Šrobárová – Iža 2:1 (0:1), Cabada, Méhes – Vörös. V prvom polčase sa hneď úvodom hostia so šťastím ujali vedenia, ktoré im vydržalo až do konca polčasu.

Druhý polčas boli domáci jednoznačne lepším mužstvom, vypracovali si tlak, ktorý sa im v závere podarilo vystupňovať a to vyrovnávajúcim a napokon aj víťazným gólom vďaka čomu domáci zaslúžene vyhrali.