Kolta zaváhala u posledného. Sumár 24.kola VII Ligy ObFZ Nové Zámky

Druhý celok tabuľky Kolta len remizovala u poslednej Nány a na vedúcu Podhájsku B stráca už 6 bodov.

Štúrovo „B“- Strekov 6:1 (2:1) Ujvári, Tamasek, Kovács 4- Kósa
Hostia sa ujali vedenia po chybe domáceho brankára, potom sa domáci skonpenzovali a do prestávky si vypracovali niekoľko šancí. Tesne pred koncom polčasu sa im podarilo skóre otočiť. Po prestávke sa obrat hry nezmenil. Domáci si vypracovali rad šancí a len vďaka hosťujúcemu brankárovi sa neskončilo skóre ešte vyšším rozdielom.
Tvrdošovce „B“- Maňa 3:2 (1:2), Haluza 2, Máté - Bock2
V zápase dvoch vyrovnaných celkov sa ako prvý ujali vedenia po penalte domáci. Hosťujúcemu celku sa podarilo vytvoriť si množstvo šancí, a tak sa im do prestávky podarilo skóre otočiť. Po polčase sa hostia zamerali na defenzívnu hru. Stratou pre hostí bolo zranenie 2 hráčov. Domáci si v druhom polčase vzali hru do rúk a tak si im podarilo udržať si všetky 3 body doma.
Andovce- Radava 3:2 (1:1), Lebó, Kiss,Békešský - Herceg, Jamriška
Hral sa vyrovnaný zápas, kde sa podarilo obidvom mužstvám vytvoriť si šance. S väčším šťastím sa podarilo domácim zápas vyhrať.
Podhájska „B“- Jasová 4:1(3:1), Varga 3, Róbert Kovács – Bartek (vlastný.
Hostia sa prekvapujúco ujali vedenia už v 8. minúte vlastným gólom Barteka, ale potom nasledoval hetrik Vargu a vedúci celok tabuľky šiel na prestávku s komfortným náskokom. Ten navýšil už po desiatich minútach druhého polčasu kanonier Kovács, a keď sa hostia v ďalšom priebehu snažili, líder už zápas s prehľadom kontroloval.
Bruty- Gbelce 1:2 (0:0), Csepregi- Dolák, Barus
Celý zápas hrali jednoznačne lepšie hostia. Podarilo sa im vytvoriť si viac šancí. Domácim sa podarilo skóre znížiť, ale čas na opravenie skóre už nemali, hostia tak zaslúžene vyhrali.
Nána - Kolta 2:2 (1:2), Kelemen, Polák- Ondrejka, Kečkéš
Domáci začali útočnejšie, ale šance sa im nepodarilo premeniť. Ako prvý sa ujali vedenia hostia, ale domácim sa podarilo minútu na to skóre vyrovnať. V druhom polčase bol zápas v réžii domácich, ale skórovať nedokázali. Nakoniec sa domácim v poslednej minúte podarilo streliť vyrovnávajúci gól z priameho kopu, a tak si ustrážili cenný bod.