Zostaň s nami v kontakte: facebook
Riešime za vás

Nepojazdné vozidlo, blokujúce parkovacie miesto

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 4 dni a 46 minút
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mestská polícia Nové Zámky
Lokalita: Nové Zámky
Ulica: G.Bethlena 28
Dátum nahlásenia: 6.3.2017
Dátum poslednej aktivity: 10.3.2017

Na ulici G.Bethlena pred vchodom č.28 stojí zelené vozidlo Škoda Fabia bez ŠPZ-tky. Auto stojí pri ceste už niekoľko mesiacov bez pohnutia. Dalo by sa s ním prosím niečo urobiť? Tým, že by sa auto odstránilo získali by sme o jedno parkovacie miesto navyše.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasenovezamky.sk
Nepojazdné vozidlo, blokujúce parkovacie miesto

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Novozámocká súťaž vo varení guláša

Novozámocká súťaž vo varení guláša

Zábava

Juliáles

Juliáles

Zábava